Локација: Хотелот се наоѓа во историскиот дел на Сиде, оддалечен на 65км од аеродромот во Антлаија и 900 m од сопствената песочна плажа.
Сместување: Хотелот нуди сместување во вклупно 88 соби и 176 легла. Сите соби имаат туш/WC, фен за коса, телефон, LCD сателитска ТВ, клима , мини-бар (дополнување само со вода), балкон, сеф (со доплаа).
Содржини: Главен ресторан, лоби бар, бар покрај базенот.
Активности: 1 надворешен базен за возрасни и 1 надворешен базен за деца.
Услуга: All Inclusive, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци кои се послужуваат во чаша.
Плажа: 900 метри од хотелот, лежалки и чадори на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Туристичка такса за престој во хотелот (2% од износот на сместувањето), се наплатува на рецепција.
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.
- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до CLOVER MAGIC PARK SIDE HOTEL, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31