Локација:Хотелот е одалечен од Аеродромот Анталија околу 85 км, 25 км од Сиде и 20 км од центарот на Манавгат. Плажа: До приватната плажа на хотелот се пристигнува преку тунел, лежалките и чадорите се бесплатни. Соба: Собите се уредени со дигитален клуч, ЛЦД телевизор, телефон, клима уред, минин бар, балкон, купатило со туш. Услуги: All Inclusive, доручек, ручек и вечера, бар за топли и ладни пијалоци. Содржини: Внатрешен и надворешен базен со оделен детски дел, Аква парк за деца и возрасни, бар со топли и ладни пијалоци, турска бања, масажи, фитнес центар, сауна, вечерни забави како Турска ноќ, жива музија и танц, диско, забави на плажа, голем број на активности за деца.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до MASTER FAMILY CLUB, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31