Локација: Хотелот е покрај плажа, на 10мин до центарот на Кемер и 45км оддалеченост од аеродромот во Анталија. Услуга: Ultra All inclusive - Ултра Се вклучено Плажа: прекрасна сопствена плажа со ситни камчиња на која има и 2 приватни пристаништа. Лежалките, перниците и чадорите се бесплатни. Спорт и забава: во составот на хотелот има аквапарк, најразлични спортови на вода (моторизирани и немоторизирани), тениски терени, кошарка и пинг понг...

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
2815
2 Возрасни
6 Ноќи
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31