FAME RESIDENCE GOYNUK преземање pdf

Kemer, Turkey
од
EUR 1218 00 EUR
2 возрасни
Локација: Хотелот е лоциран во областа Гојнук, 10км од Кемер и 40км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупен број на соби 257, во два блока. Плажа: Хотелска плажа на 90м од хотелот (има улица), со камчиња. Чадори за сонце, душеци на плажа и пешкири за плажа не се наплаќаат. Спорт и забава: Отворени базени за возрасни и деца, лизгалица на вода, фитнес, сауна, Турска бања, Џакузи, тениски игралишта, мини фудбал, пинг понг.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии

прикажи повеќе

Престој со авион од од Skopje до FAME RESIDENCE GOYNUK, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
провери
17
18
19
20
21
22
23
провери
24
25
26
27
28
провери
29
30
провери
31