Лоциран во регионот Окуркалар во Аланија, хотелот има 127 соби и 252 кревети и е оддалечен 900 метри од морето. Објектот кој има приватна плажа има и шатл-служба. Одалечен е 39 км од Аланија, 25 км од Сиде, 80 км од АЈТ и 75 км од аеродромот Газипаша.  All Inclusive објектот, кој беше отворен во 2020 година, има луксузен концепт. На база на отворено бифе - самопослужување, избор од повеќе јадења (шведска маса) за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладневна ужина, доцна навечер, сите домашни алкохолни и безалкохолни пијалоци. Снек бар на плажа со безалкохолни пијалоци и пиво од 10:00 до 18:00 часот. Приватната плажа со камчиња на хотелот е на 900 метри. Wi-Fi  е достапно во сите делови на хотелот со доплата.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до THE MARILIS HILL RESORT, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31