Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Сивири Сместување: собите се опремени со тоалет, мини бар, фрижидер, интернет, балкон со поглед на градина или море. Опис: Хотелот се наоѓа на околу 250м. одалеченост од плажа, околу 100м. од центарот на Сивири. Во близина на хотелот се наоѓа автобуска станица.

прикажи повеќе

Изберете ја локацијата за поаѓање