Апартманите “Џој” се одалечени на 600 метри од плажа, имаат убав двор и скара на располагање за гостите. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, тераса, ТВ… Бесплатно користење на клима уред, Wi-Fi, паркинг.

прикажи повеќе

од од Skopje до VILLA JOY, Ksamil, Albania