Olympic Kosma Hotel

Chalkidiki Kassandra Greece
Kassandra, Chalkidiki Chanioti, Chalkidiki, Greece
од
EUR 332 00 EUR
2 возрасни
Локација: Хотелот се наоѓа на 500 метри од центарот на Ханиоти и оддалечен е 150-200 метри од плажа. Сместување: Двокреветни и фамилијарни соби, опремени со сопствен тоалет, клима, ТВ, фрижидер и фен. Чистење на собите според политиката на хотелот, 1-2 пати во текот на недела дена. Содржини: ресторан, базен, бар покрај базенот, паркинг, сеф...

прикажи повеќе

Пакет аранжман со сопствен превоз ; до Olympic Kosma Hotel, Halkidiki, Greece

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
332
2 Возрасни
7 Ноќи
12
13
14
15
16
17
18
364
2 Возрасни
7 Ноќи
19
20
21
22
23
24
25
489
2 Возрасни
7 Ноќи
26
27
28
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
364
2 Возрасни
7 Ноќи
4
5
6
7
8
9
10
провери
11
12
13
14
15
16
17
провери
18
19
20
21
22
23
24
провери
25
26
27
28
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31