Локација: Хотелот се наоѓа во Кемер. Приближно е 50км од аеродромот во Анталија. 7kм од центарот на Кемер.
Сместување: Вкупниот број на соби е 320. Сите соби се опремени со балкон, тоалет со када или туш кабина, фен и козметика, клима уред, мини бар (со вода и сокови), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, под од ламинат или тепих. Типови на соби: стандардни соби (24м2), макс. 2+1 лицa, фамилијарни соби (38м2), макс. 2+2 лица, соби за лица со посебни потреби.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, 2 а ла карт ресторани (рибен и турски), лоби бар, бар покрај базен, бар на плажа, витамин бар, диско клуб. Интернет и компјутерски игри, менувачница, доктор, бебиситер, сервис за перење, телефон, факс, рент а кар. WI FI интернет бесплатно во лоби.
Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено), шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек и вечера. Попладневна кафе и чај ужинка, колачи, полноќна ужина. А ла карт ресторан, еднаш за време престој со однапред резервација. Локални и одредени увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци 10-24ч, сладолед. Со доплата: Увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци и свежо цедени сокови. Услуга во соба, пијалоци во диско.
Плажа: На плажа. Хотелска приватна плажа (мешана со песок и камчиња) со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. 
Спорт и забава: Надворешен и внатрешен базен за возрасни и деца, тобогани за деца, тениски терени, турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, пинг понг, мини голф. Мини клуб за деца 04-14г, детско игралиште. Анимација и спортови во текот на денот, програми навечер. Со доплата: СПА и велнес центар, спортови на вода, билијард, осветлување на тениски терени и опрема... 
- ГРАТИС сместување на едно дете до 12 години 
Веб страна: http://www.perrelamerhotel.com/

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии

прикажи повеќе

Престој со авион од од Skopje до PERRE LA MER HOTEL, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
851
2 Возрасни
6 Ноќи
17
18
19
20
21
22
23
провери
24
25
26
27
28
962
2 Возрасни
6 Ноќи
29
30
провери
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
провери
4
5
6
7
8
9
10
провери
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31