Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек. Приближно е 35 км од аеродромот во Анталија. 4kм од центарот на Белек. Сместување: Хотелот има вкупно 550 соби распоредени во главната зграда и во terrace house делот. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Приватните павилјони се со доплата и резервација. Спорт и забава: Отворени и затворени базен за возрасни и деца, аква парк...

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до SUSESI LUXURY RESORT, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
провери
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31