Локација: Хотелот Парадор апартман се наоѓа на непосредна близина на сопствената плажа, нудејќи 24-часовен рецепција, домаќинство и собни услуги. Местото се состои од 54 климатизирани соби. Црвената кула е на 2 километри од сместувањето, додека пештерите Дамлатас се населуваат 2,5 километри. Центарот на градот е оддалечен 3 км. Хотелот се наоѓа во близина на Државната болница во Аланија. Местото на одржување е исто така на неколку чекори од замокот Сиједра.
Сместување: Контролата на климата, кујнскиот простор и маса за пишување, како и машината за миење садови и фрижидерот се стандардни во сите простории. Некои единици имаат поглед на градот. Секоја соба во хотелот располага со кревети со перничиња и пердувени перници.
Услуга: Доручек се нуди и на лице место. Бар служи освежителни пијалоци. Гостите можат да вечераат во ресторанот Кафе Кииф лоциран на 50 метри оддалеченост. Местото има и часови за фитнес и теретана.
Општо: Лоциран на 200 метри од плажа, хотелот Парадор Апарт нуди отворен базен со слајд на вода. Хотелот има климатизирани апартмани со приватна кујна. Тој исто така нуди приватна површина на плажа. Апартманите на Парадор вклучуваат спална соба, дневна соба и приватна бања. Секој апартман нуди балкон. 24-часовна услуга во соба е исто така достапна. Хотелот служи секој ден појадок како отворено вклучена. За ручек и вечера, ресторанот нуди ала карт мени. Исто така постои и бар покрај базенот, кој нуди закуски и освежителни пијалоци во текот на денот. Центарот на градот Аланија е на 1,5 км од хотелот. Постои мини маркет на само 10 метри. Аеродромот Газипаша е на 45 км од имотот.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

- Датум на важност на пасош: минимум 6 месеци од датумот на враќање

прикажи повеќе

Престој со авион од од Skopje до PARADOR SUITE HOTEL, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
провери
17
18
19
20
21
22
23
провери
24
25
26
27
28
688
2 adulti
5 nopti
29
30
705
2 adulti
4 nopti
31