Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија. Од аеродромот во Анталија е оддалечен 120км. Последен пат е реновиран во 2019 година. Плажа: Хотелот е оддалечен 200 метри од најпозната песочна плажа Клеопатра. Користење на чадори за сонце и лежалки дополнително се наплаќа, додека пешкири за на плажа можат да се добијат со депозит. Услуга: All Inclusive, главен ресторан, доручек, ручек и вечера, закуски и неколку барови каде може да се освежите во текот на денот. Содржини: Главен ресторан, надворешен и внатрешен базен, базен за деца, три бара, конференциска сала, бесплатна WI FI конекција во лоби, фитнес сала, сауна, турска бања, пинг-понг, одбојка на плажа.
Hotel Website: https://tacpremierhotels.com/

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до TAC PREMIER HOTEL & SPA, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31