SENSITIVE PREMIUM RESORT & SPA

Belek, Turkey
од
EUR 1265 00 EUR
2 возрасни

Положба: Хотелот е лоциран во Богазкент на 30 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија.
Сместување: Сите соби се опремени со тоалет, туш кабина, клима, телефон, мини бар, електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф, ламинат на подот, TV, WI-FI интернет конекција, балкон.
Услуга: UAll Inclusive (Ултра Се вклучено).
Плажа: Хотелска приватна песочна плажа на 400 метри од хотелот. Лежалки и чадори за сонце се бесплатни за користење. Бесплатен превоз до плажа на секои 20 мин.
Спорт и забава: Отворени и затворени базени (отворен само во зима) за возрасни и деца, лизгалки, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, одбојка, одбојка на плажа, пинг понг.
Услуги со доплата: СПА центар, центар за убавина, масажа, спортови на вода, часови по нуркање, билијард.
Забавни програми во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 4-12 години, играчница, мини диско навечер.

 

прикажи повеќе

- Aвионски лет на релација Скопје – Истанбул - Анталија – Истанбул - Скопје.
* Летот зависи од моменталната расположливост на слободни места на редовните авио линии
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Индивидуален трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром (според расположливост, со можност за доплата при резервација)
- Рачен или чекиран багаж (во зависност од авио компанијата)
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Тест за Ковид 19 (доколку е потребен за патникот согласно условите за влез во Турција)
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до SENSITIVE PREMIUM RESORT & SPA, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
провери
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31