Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Аланија и 118 км. Од аеродромот Анталија. Плажа: Плажата е на 150 м од хотелот, песочна плажа со лежалки и чадори за сонце и пешкири за плажа кои се доплаќаат. Спорт и забава: Надворешни базени за возрасни и деца, влезници за Турска бања, пинг понг, одбојка на плажа. Со доплата: водни спортови, масажи, сауна.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до REMI HOTEL, Antalya, Turkey

Проверете ги цените и достапноста