Локација: Хотелот е одалечен на околу 57 км од аеродромот Анталија,на 12 км од центарот на Сиде, хотелска песочна плажа на околу 70 м. Плажа: Песочна плажа на 70м со чадори и лежалки од хотелот. Соби: Вкупно 197 соби распоредени во 3 објекти. Собите се опремени со тоалет со туш и фен за коса, телевизор, клима уред, мини бар. Услуги: Ultra All Inclusive, доручек, доцен доручек, ручек, закуски, сладолед, кафе и чај во мини бар. Содржини: Бар на плажа, лоби и на базен со освежителни пијалоци, внатрешен и надворешен базен со лизгалки, детски базен, сауна, турска бања, масажи, спортски активности одбојка на плажа, пинг понг, билјард, фитнес центар.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до SIDE STORY RESORT&SPA HOTEL, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31