Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 15км од аеродромот во Анталија. 20kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 498 соби. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: 200м од плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, Аква парк со 5 тобогани за возрасни и 3 за деца, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, тениски игралишта...

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до ROYAL SEGINUS, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
провери
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31