Вила Саризас е лоцирана во Сивири на Касандра, Халкидики – Касандра. Истата е оддалечена 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/2+1 апартмани опремени со сопствена кујна, тоалет, балкон, ТВ, клима. Вилата има Wi-Fi интернет.

прикажи повеќе

Изберете ја локацијата за поаѓање